Chronometras

Chronometras (laikmatis) skaičiuos laiko atkarpas tiek kartų, kiek spausite mygtuką Pradėti/Stabdyti. Pirmąjame stulpelyje matysite skaičiavimo numerį, antrąjame – laiko atkarpą, o trečiąjame – bendrą laiką. Norėdami skaičiuoti laiką nuo nulio, spauskite Iš naujo.

Nr #LaikasIš viso

Chronometras yra laiko matavimo prietaisas, kuris yra naudojamas labai tiksliems matavimams. Chronometras buvo sukurtas XVIII a. ir pirmiausia jie buvo naudojami jūreivystėje.

Ar radai tai ko ieškojai? 2 balsai, vidutiniškai: 5,00 iš 5 2 balsai, vidutiniškai: 5,00 iš 5 2 balsai, vidutiniškai: 5,00 iš 5 2 balsai, vidutiniškai: 5,00 iš 5 2 balsai, vidutiniškai: 5,00 iš 5 (2 balsai, vidutiniškai: 5,00 iš 5)
Loading... Loading...


Šiame puslapyje galite sužinoti savo IP adresą, rasti įvairių pagalbinių įrankių: chronometrą, periodinę elementų lentelę, mokslinį arba įprastą skaičiuotuvą, daugybos lentelę ir pan. Šie įrankiai gali būti naudingi įvairiose situacijose: mokantis, dirbant ar tiesiog ieškant reikiamos informacijos. Norėdami pasirinkti konkretų jums reikalingą įrankį, spauskite ant jo pavadinimo.