Coliai į cm (centimetrus)

Kiek yra vienas colis?
1 colis yra 2.54 centimetro, pasinaudokite mūsų colių skaičiuotuvu:

Coliai:

Coliai

Šis matavimo vienetas atsirado senovės Romoje. Kilmės istorija yra labai sudėtinga, tačiau apie 7-ajame šimtmetyje prieš mūsų erą romėnų valdovas Augustas įvedė naująjį ilgį, vadinamą "uncija" (angl. uncia). Tai buvo dalis "peso", kuris buvo panašus į mūsų šiuolaikinį "colį". Uncija vėliau tapo anglų kalbos žodžiu "inch". Tačiau šis matavimo vienetas įgijo plačiąją populiarumą tik viduramžiais ir ypač Anglijoje. Dabar "colis" yra standartinis ilgio matavimo vienetas JAV ir kai kuriose kitose šalyse.

Ar radai tai ko ieškojai? 18 balsai, vidutiniškai: 4,30 iš 5 18 balsai, vidutiniškai: 4,30 iš 5 18 balsai, vidutiniškai: 4,30 iš 5 18 balsai, vidutiniškai: 4,30 iš 5 18 balsai, vidutiniškai: 4,30 iš 5 (18 balsai, vidutiniškai: 4,30 iš 5)
Loading... Loading...


Šiame puslapyje galite sužinoti savo IP adresą, rasti įvairių pagalbinių įrankių: chronometrą, periodinę elementų lentelę, mokslinį arba įprastą skaičiuotuvą, daugybos lentelę ir pan. Šie įrankiai gali būti naudingi įvairiose situacijose: mokantis, dirbant ar tiesiog ieškant reikiamos informacijos. Norėdami pasirinkti konkretų jums reikalingą įrankį, spauskite ant jo pavadinimo.