Skaičiuotuvas (Kalkuliatorius)

Šis skaičiuotuvas (Kalkuliatorius) leidžia atlikti paprastus ir sudėtingus matematinius veiksmus. Patogiam naudojimui, galite naudotis ir virtualiais, ir jūsų klaviatūroje esančiais simboliais.

Pirmasis skaičiuotuvas

Pirmasis skaičiuotuvas buvo sukurtas ilgai prieš kompiuterijos laikotarpį, kaip tikslus laikas yra sunkiai nustatomas, nes idėjos apie skaičiavimų automatizavimą, įskaitant mechaninius įrenginius, buvo naudojamos senose kultūrose. Tačiau jei kalbėtume apie elektroninius skaičiuotuvus, pirmasis modernusis elektroninis skaičiuotuvas buvo sukurtas 1940-aisiais. Pirmasis visiškai elektroninis, visą parą veikiantis skaičiuotuvas buvo "ENIAC" (Electronic Numerical Integrator and Computer), sukurtas 1946 m. Jis buvo naudojamas įvairiems skaičiavimams, įskaitant sprogimo efektus ir skaičiavimus bombų kovos metu. Tai laikoma vienu iš pirmųjų moderniųjų kompiuterių ir elektroninių skaičiuotuvų pavyzdžių.

Ar radai tai ko ieškojai? 3 balsai, vidutiniškai: 3,30 iš 5 3 balsai, vidutiniškai: 3,30 iš 5 3 balsai, vidutiniškai: 3,30 iš 5 3 balsai, vidutiniškai: 3,30 iš 5 3 balsai, vidutiniškai: 3,30 iš 5 (3 balsai, vidutiniškai: 3,30 iš 5)
Loading... Loading...


Šiame puslapyje galite sužinoti savo IP adresą, rasti įvairių pagalbinių įrankių: chronometrą, periodinę elementų lentelę, mokslinį arba įprastą skaičiuotuvą, daugybos lentelę ir pan. Šie įrankiai gali būti naudingi įvairiose situacijose: mokantis, dirbant ar tiesiog ieškant reikiamos informacijos. Norėdami pasirinkti konkretų jums reikalingą įrankį, spauskite ant jo pavadinimo.